Kuřecí játra 500g

Neohodnoceno

Játra patří mezi jedny z nejhodnotnějších vnitřností, obsahují vysoké hodnoty minerálů - zejména železa, vitamínů (A a D). Je vhodné je zařadit do jídelníčku minimálně dvakrát za měsíc - samozřejmě lze i častěji. Vzhledem k vyššímu obsahu tuku můžou působit projímavě, je vhodné je pro začátek nebo u citlivějších jedinců zařazovat opatrně - případně míchat s libovým masem.

Kuřecí maso vykazuje nižší energetickou hodnotu a vyšší obsah hodnotných lehce stravitelných bílkovin, které obsahují všechny aminokyseliny nepostradatelné ve výživě.

Pokud jde o stopové prvky kuřecí maso je bohaté na draslík - prvek nutný pro svalovou činnost, zejména srdeční, je zdrojem fosforu a obsahuje i železo podporující tvorbu červených krvinek

50 Kč
Skladem (>5 ks)

Maso je zmražené tak, aby všechny živiny byly zachovány nejlepším možným způsobem. Neobsahuje žádné konzervační látky, nebo obiloviny a je vhodné pro všechna plemena psů.

Složení: Kuřecí játra 100%

Použití: Neotevřený výrobek skladujte v mrazáku. Tání výrobku doporučeno při pokojové teplotě po dobu několika hodin před jídlem, nebo v teplé vodní lázni bezprostředně před použitím. Rozmražený výrobek by měl být uchován v chladničce.

Zpět do obchodu