Krůtí s dršťkou 1kg

Neohodnoceno

Krůtí maso má stejný obsah bílkovin a tuků jako maso kuřecí a je také velmi dobře stravitelné. Má vyšší energetickou hodnotu, a proto je v dietních jídelníčcích vhodnější než maso kuřecí. Krůtí kosti jsou tvrdší než kosti kuřecí, a proto je dáváme jen psům, kterým nedělají potíže. 

Drůbeží maso je velice snadno stravitelné a je bohatým zdrojem bílkovin, vitamínu A, B2. V kostech je velké množství vápníku a fosforu.

Dršťky jsou zdrojem vápníku, fosforu a výživových látek, které příznivě působí na klouby, obsahují velmi málo tuku. Dále obsahují hodnotné bakterie, které obohacují střevní mikroflóru psa, což přispívá k lepšímu trávení.

70 Kč
Vyprodáno

Maso je zmražené tak, aby všechny živiny byly zachovány nejlepším možným způsobem. Neobsahuje žádné konzervační látky, nebo obiloviny a je vhodné pro všechna plemena psů.

Složení: Krůtí maso 75%, hovězí neprané dršťky 25%

Použití: Neotevřený výrobek skladujte v mrazáku. Tání výrobku doporučeno při pokojové teplotě po dobu několika hodin před jídlem, nebo v teplé vodní lázni bezprostředně před použitím. Rozmražený výrobek by měl být uchován v chladničce.

Kategorie: B.A.R.F.
Položka byla vyprodána…
Zpět do obchodu