Vepřový komplet s jáhlami

Neohodnoceno

Bez názvu-1_Kreslicí plátno 1

Vepřové s jáhlami je kompletní krmivo pro chlupáče, vyrobené z kvalitního vepřového masa, kostí a vnitřností.

Čerstvé zeleniny, ovoce a přidanými doplňky jako je lněné semínkovýborný zdroj nenasycených mastných kyselin (omega 3, 6, a 9) a rovněž selenu. Má pozitivní vliv na kůži, srst a trávení.

Pivovarské kvasnice, které mají mnoho příznivých účinků i mimo jiné v jarních měsících se užívají pro zvýšení obranyschopnosti proti přisátí klíštěte.

Ostropestřecový olej je mimořádně účinný lék na léčbu trávicího traktu a jaterních obtíží.

69 Kč 129 Kč od 69 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Vepřové maso je zdrojem železa a vitamínu B1 a B2. Toto maso je velmi vhodné pro pejsky v zimním období, při zvýšené stresové i fyzické zátěži. A pro pejsky kteří, potřebují přibrat.


Maso je zmražené tak, aby všechny živiny byly zachovány nejlepším možným způsobem. Neobsahuje žádné konzervační látky a je vhodné pro všechna plemena psů.

Složení: vepřový ořez 37,5%, hovězí kosti 14%, hovězí srdce 7%, hovězí plíce 6%, brokolice 6%, hovězí játra 5%, okurka 5%, mango 4,7%, mrkev 4,5%, borůvky 4,5%, jáhly 4%, lněné semínko 1%, ostropestřecový olej 0,5%, pivovarské kvasnice 0,3%, 

Použití: Neotevřený výrobek skladujte v mrazáku. Tání výrobku doporučeno při pokojové teplotě po dobu několika hodin před jídlem, nebo v teplé vodní lázni bezprostředně před použitím. Rozmražený výrobek by měl být uchován v chladničce.

Zpět do obchodu