Telecí komplet s rýží

Neohodnoceno

Telecí s rýží je kompletní krmivo pro chlupáče, vyrobené z kvalitního telecího masa, kostí a vnitřností.

Čerstvé zeleniny, ovoce a přidanými doplňky jako jsou chia semínka, jejich zásadní předností je schopnost udržovat rovnovážnou hladinu elektrolytů v organismu a podporovat imunitní systém.

Pivovarské kvasnice, které mají mnoho příznivých účinků i mimo jiné v jarních měsících se užívají pro zvýšení obranyschopnosti proti přisátí klíštěte.

Lososový olej pro hustější a lesklejší srst. 

79 Kč 139 Kč od 79 Kč
Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu

Telecí maso obsahuje širokou paletu důležitých živin, včetně vysoce kvalitních bílkovin a zvýšenému množství železa ovlivňuje výkonnost a imunitu, obzvláště důležité je to pro štěňátka, dospívající chlupáče v období růstu a také sportovce.

Obsahuje mnoho zinku, selenu, vitamínu B, ale především vitamínu B12, který pozitivním způsobem působí na správnou funkci krvetvorby, nervového systému a jater

Složkou telecího masa je i CLA (kyselina linolová), která napomáhá vytváření optimální rovnováhy mezi svalovou a tukovou hmotou


Maso je zmražené tak, aby všechny živiny byly zachovány nejlepším možným způsobem. Neobsahuje konzervační látky a je vhodné pro všechna plemena psů.

Složení: telecí svalovina 36,5%, telecí kosti 14%, mrkev 8,5%, hovězí srdce 7%, hovězí játra 7%, hovězí plíce 5%, hrášek 5%, jablka 5%, rýže 4%, hruška 3,5%, květák 3%, chia semínka 0,5%, pivovarské kvasnice 0,3%, lososový olej 0,3%

Použití: Neotevřený výrobek skladujte v mrazáku. Tání výrobku doporučeno při pokojové teplotě po dobu několika hodin před jídlem, nebo v teplé vodní lázni bezprostředně před použitím. Rozmražený výrobek by měl být uchován v chladničce.

Zpět do obchodu