Krůtí játra 500g

Neohodnoceno

Játra patří mezi jedny z nejhodnotnějších vnitřností, obsahují vysoké hodnoty minerálů - zejména železa, vitamínů (A a D)Je vhodné je zařadit do jídelníčku minimálně dvakrát za měsíc - samozřejmě lze i častěji. Vzhledem k vyššímu obsahu tuku můžou působit projímavě, je vhodné je pro začátek nebo u citlivějších jedinců zařazovat opatrně - případně míchat s libovým masem.

Krůtí maso je lehce stravitelné a obsahuje velké množství bílkovin, vitamínu A, B2. V kostech je velké množství vápníku a fosforu. V mase je minimum tuku, proto je vhodné při dietách, po nemocech, pro štěňátka a pro psy seniory. 

Má nízký obsah tuku a vysoký obsah živin. Drůbeží maso je lehce stravitelné. Obsahuje málo tuku a má vyšší energetickou hodnotu než kuřecí. Má i příznivý obsah minerálních látek, zejména železa, fosforu, zinku, sodíku, draslíku a vitamínů skupiny B.

70 Kč
Vyprodáno

Maso je zmražené tak, aby všechny živiny byly zachovány nejlepším možným způsobem. Neobsahuje žádné konzervační látky, nebo obiloviny a je vhodné pro všechna plemena psů.

Složení: Krůtí játra 100%

Použití: Neotevřený výrobek skladujte v mrazáku. Tání výrobku doporučeno při pokojové teplotě po dobu několika hodin před jídlem, nebo v teplé vodní lázni bezprostředně před použitím. Rozmražený výrobek by měl být uchován v chladničce.

Kategorie: B.A.R.F.
Položka byla vyprodána…
Zpět do obchodu