Králičí s dršťkou 1kg

Neohodnoceno

Králičí maso je považováno za jednu z nejvhodnějších potravin pro chlupáče všech velikostí, obzvláště vhodný pro alergiky, s potravními intolerancemi a pro chlupáče s eliminačními dietami. Je to oblíbená pochoutka plná přírodních vitamínů a minerálních látek jako je vitamín B6, B12, železo a zinek. Vynikající zdroj hodnotných bílkovin, je lehce stravitelné a velmi se podobá přirozené stravě.

Dršťky jsou zdrojem vápníku, fosforu a výživových látek, které příznivě působí na klouby, obsahují velmi málo tuku. Dále obsahují hodnotné bakterie, které obohacují střevní mikroflóru psa, což přispívá k lepšímu trávení.

85 Kč
Vyprodáno

Maso je baleno v šiškách o velikosti XXX, které umožňuje snadné skladování. 

Maso je zmražené tak, aby všechny živiny byly zachovány nejlepším možným způsobem. Neobsahuje, konzervační látky, nebo obilovin a je vhodný pro všechna plemena psů.

Složení: Králičí maso 75%, hovězí neprané držťky 25%

Použití: Neotevřený výrobek skladujte v mrazáku. Tání výrobku doporučeno při pokojové teplotě po dobu několika hodin před jídlem, nebo v teplé vodní lázni bezprostředně před použitím. Rozmražený výrobek by měl být uchován v chladničce.

Trvanlivost: 12 měsíců od data výroby ve zmraženém stavu dle doporučených teplot.

Kategorie: B.A.R.F.
Položka byla vyprodána…
Najdete nás i na MALL.CZ